week 1

Weeknummer: 01

CENTRUM

Zaterdag 7 januari

Geen viering

Zondag 8 januari

voorgeschreven collecte kerk in Afrika.

Doopsel van Christus

11.00 u. Voor de parochie.

Jaarmis Bob Maesen.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniels.

Jaarmis Hubert Clijsters en dochter Elly.

Laura Balis.

Jos Van Werde.

Pierre Timmers.

Herdenkingsviering Julienne Essers, zuster Elisabeth Van Boom, Fien Geerits en Marlies Eerlings.

Maandag 9 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 10 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 11 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 12 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 13 januari

09.30 u. Voor de overledenen

week 2

Zaterdag 14 januari

Geen viering

Zondag 15 januari

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Antoon Beckers, echtg. Maria Kuppens.

Philomena Steemans.

familie Vanderfeesten-Peeten.

Theo Kuppens.

Jaarmis Henri Vansummeren.

Jozef Coumans-Petronella Bollen, kinderen en schoonkinderen.

Maandag 16 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 17 januari

Sint Theunis op het Herent om 10 uur.

Woensdag 18 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 19 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 20 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Overlijden

Wij melden u het overlijden van en vragen uw gebed voor Julienne Essers wed. Herman Ory, geboren te Peer op 27 december 1931 en overleden in het rusthuis van Lommel op 31 december. Er is een uitvaartplechtigheid op donderdag 5 januari 2017 en de herdenkingsviering is op zondag 8 januari om 11 uur in de kerk van het Centrum.

Wij melden u het overlijden van en vragen uw gebed voor Lieske Vanderheyden wed. Jef Vandormael, geboren te Neerpelt op 5 oktober 1922 en overleden in het ziekenhuis op 29 december 2016. De uitvaartliturgie is op zaterdag 7 januari en er is een avondwake op vrijdag 6 januari om 18.30 uur. De herdenkingsviering is op zaterdag 14 januari om 18 uur in de kerk van Sint-Huibrechts-Lille. We wensen de families veel sterkte toe.

Extra omhaling

De extra omhaling met Kerstmis bracht 636.9 euro op, waarvoor van harte dank.

week 3

Zaterdag 21 januari

Geen viering

Zondag 22 januari

Inspelen van het gerestaureerde orgel.

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Constance Borgerhoff en Noël Martin.

3de zeswekenmis Mariette Lehaen.

Jaarmis Gerard Kuppens.

Jan Bongaers

Maandag 23 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 24 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 25 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 26 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 27 januari

09.30 u. Voor de overledenen

week 4

Weeknummer: 04

CENTRUM

Zaterdag 28 januari

Geen viering

Zondag 29 januari

11.00 u. Voor de parochie.

Jaarmis Felix Biddeloo, Helena Molemans, Annie en Jan Biddeloo.

Maandag 30 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 31 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 1 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 2 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 3 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Overlijdens

Wij melden u het overlijden van en vragen uw gebed voor Mina Loos wed. Jan Vrolix, geboren te Sint-Huibrechts-Lille op 11 december 1920 en overleden in het Mariaziekenhuis op 14 januari 2017. Er is een avonwake op woensdag 18 januari om 18.30 uur en een uitvaartplechtigheid op donderdag 19 januari om 11 uur in de kerk van Sint-Huibrechts-Lille. De herdenkingsviering is op zaterdag 18 februari om 18 uur in de kerk van Sint-Huibrechts-Lille.

Wij melden het overlijden van en vragen uw gebed voor Mia Kwanten echtg. Henri Noukens geboren te Kleine Brogel op 9 februari 1938 en overleden in het rusthuis Sint-Jozef op 14 januari. Er is een gebedswake op woensdag 18 januari om 18.30 uur in de kerk van het Centrum. De herdenkingsviering is zondag 22 januari om 11 uur in de kerk van het Centrum.

Wij melden u het overlijden van en vragen uw gebed voor Romain Ceulemans wed. Josée Vanderstraeten en echtg. Madeleine Driesen, geboren te Stevoort op 8 oktober 1937 en overleden in het ziekenhuis op 13 januari 2017. Er is een avondwake op donderdag 19 januari om 18.30 uur in de kerk van het Centrum en een herdenkingsviering op zondag 29 januari om 11 uur in de kerk van het Centrum.

Wij melden u het overlijden van en vragen uw gebed voor Jaak Stalmans wed. Mia Clijsters, geboren te Sint-Huibrechts-Lille op 7 mei 1930 en thuis overleden op 10 januari 2017. Er is een herdenkingsviering op zaterdag 18 februari om 18 uur in de kerk van Sint-Huibrechts-Lille. We wensen de families veel sterkte toe.

Okra Centrum

Op woensdag 21 december vierden de leden van Okra Neerpelt centrum het jaarlijkse Kerstfeest. De vrijwillige helpers en de crea-mensen zorgden voor de aankleding van de O.C. De Peel.

Na het welkomstwoord door de voorzitter, die had het voornamelijk over de armoede en de eenzaamheid in deze wereld, waar in de Kersttijd wel eens aandacht mag worden geschonken.

De Kerstbezinning werd vervolgens gebracht door Josée en Berb met de muzikale begeleiding van Harry Geunes.

Dan was er het traditionele worstenbroodje met een tas koffie of thee.

Ook werden de verdiensteljike leden gehuldigd: twee gouden eretekens voor ontslagnemende bestuursleden, vier zilveren eretekens voor bestuursleden met 8 en 12 jaar dienst en veertien leden kregen een certificaat voor het 20 en 25 jaar lidmaatschap.

De afsluiting van deze kerstbezinning gebeurde met een tasje koffie en een kerstwafeltje gebakken door Anny.

De voorzitter dankt de 94 leden voor hun aanwezigheid.

OKRA CREA

Op 5 januari hield Okra Crea, afdeling Neerpelt, haar Nieuwjaarsetentje in de Peel. Met 18 enthousiaste creatievelingen werd het nieuwe jaar ingezet met een stevige maaltijd en afgerond met een lekker dessert. De vlijt met naald en draad kon weer beginnen. Anny dankte de aanwezigen en drukte de wens uit voor een vruchtbaar crea jaar.

week 5

Weeknummer: 05

CENTRUM

Zaterdag 4 februari

Geen viering

Zondag 5 februari

Maria Lichtmis

Viering verzorgd door de eerste communicanten, vormelingen en doopselcatechisten.

Receptie na de viering.

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Godfried Smits en Adriana Loenders.

Gesticht jaargetijde Frans Vrijsen en Anna Vanhout.

Gesticht jaargetijde Henri Theuwis.

Gesticht jaargetijde Nelly Geunes.

Familie Dilissen-Driesen, familie Vanhees-Kums.

Afgest. familie Jan CuyversTimmers.

Mia Vansummeren-Claes.

Jaarmis Remi Velghe.

Jaarmis Miet Hulsbosch.

Maandag 6 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 7 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 8 februari

schoolviering Boseind

Donderdag 9 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 10 februari

09.30 u. Voor de overledenen

week 6

Weeknummer: 06

CENTRUM

Zaterdag 11 februari

Geen viering

Zondag 12 februari

11.00 u. Voor de parochie.

Bob Maesen en familie Maesen-Winters.

Jaak Joosten en Catho Vanhoudt, Jan Vanhout, Jacoba en Willem Joosten.

Delphine Verlinden schoonzoon Ludo Daniels.

Moonen-De Wit.

Familie Truyens-Thys-Daniëls.

Maandag 13 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 14 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 15 februari

schoolviering Boseind

Donderdag 16 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 17 februari

09.30 u. Voor de overledenen

week 7

Zaterdag 18 februari

Geen viering

Zondag 19 februari

Voorgeschreven collecte Kerkopbouw in Vlaanderen.

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde aalmoezenier Sooi Willems.

Gesticht jaargetijde Maria Kuppens echtg. Antoon Beckers.

4de zeswekenmis Mariette Lehaen.

Jozef Coumans-Petronella Bollen, kinderen en schoonkinderen.

Maria Wouters-Edmond Van Gool.

Albert Alders en echt. Lena Geunes dochter en schoondochter.

Maandag 20 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 21 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 22 februari

schoolviering Boseind

Donderdag 23 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 24 februari

09.30 u. Voor de overledenen

week 8

Zaterdag 25 februari

Geen viering

Zondag 26 februari

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Alfons Hanuset.

Gesticht jaargetijde Marieke Vanhout, Jacobus Geunes en kinderen.

Charles Cox en zoon Ludo.

Jaarmis Guillaume Geuns.

Jaak en Mieke Truyens-Fransen en dochter Madeleine en zoon Guido.

Jaarmis Johan Winters.

Maandag 27 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 28 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 1 maart

Vieringen van Aswoensdag

09.30 u. Voor de overledenen

19.00 u. Met de caravalisten in de kerk.

Donderdag 2 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 3 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 9

Zaterdag 4 maart

Geen viering

Zondag 5 maart

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Frederik Brouwers, Jaak Dreesen en Liza Kinable.

Jaak Joosten en Catho Vanhoudt, Jan Vanhout, Jacoba en Willem Joosten.

Pellens-Van Houdt- Jef Janssenswillen en schoonzonen.

Barbara Van Mierlo en Leo Vaesen.

Maandag 6 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 7 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 8 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 9 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 10 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 10

Weeknummer: 10

CENTRUM

Zaterdag 11 maart

Geen viering

Zondag 12 maart

Naamopgave en kruisoplegging

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Jaak Van Hout.

Gesticht jaargetijde Mietje Meus en Albert Renckens.

Bob Maesen en familie Maesen-Winters.

Jaarmis Mia Vansummeren-Claes.

Jaarmis Maria Cox-Pieter Stevens en kinderen.

Jaaarmis Antoine Vaesen.

Maandag 13 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 14 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 15 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 16 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 17 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 11

Weeknummer: 11

CENTRUM

Zaterdag 18 maart

Geen viering

Zondag 19 maart

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Gerard Beckers en Cecilia Kuppens en familie.

Gesticht jaargetijde overledenen familie Bloemen-Monten.

Gesticht jaargetijde familie Clerx-Bôn, T. Clerkx en M. Leva.

Gesticht jaargetijde Jean Verhoeven en Christina Esch.

Gesticht jaargetijde Michel Tutelaars en Elisabeth Snoekx.

Gesticht jaargetijde Constance Borgerhoff en Noël Martin.

Gesticht jaargetijde Jos Van Werde.

Gesticht jaargetijde Jan Hermans en familie, Pierre Van der Auwera.

5de zeswekenmis Mariette Lehaen.

Ter ere van Sint-Jozef.

Familie De Corte-Steemans.

Jaarmis Anna Crooymans en Albert Lenskens.

Jozef Dalemans echtg. Elisa Alders.

Uit dankbaarheid: A Swusten -Bierkens.

War Winderix.

Maandag 20 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 21 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 22 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 23 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 24 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 12

Zaterdag 25 maart

Geen viering

Zondag 26 maart

Eerste omhaling Broederlijk Delen

Getuigenis Burkunees in de kerk.

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Jan Vanderhoydonck en Maria Van Baelen.

Maandag 27 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 28 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 29 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 30 maart

09.30 u. Voor de overledenen

 

Vrijdag 31 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 13

Zaterdag 1 april

Geen viering

Zondag 2 april

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Leopold Keunen en Maria Wijnen.

Gesticht jaargetijde Theodoor Giesbers en Maria Neeskens en Helena Giesbers.

Gesticht jaargetijde Wouters-Evens.

Jaarmis Antoon Bollen, Maria Umans, Mia, Jan, Maurice.

Familie Cuypers-Vandael en zoon Noël.

Ter ere van de H. Familie.

Maandag 3 april

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 4 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 5 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 6 april

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 7 april

09.30 u. Voor de overledenen

week 14

Weeknummer: 14

CENTRUM

Zaterdag 8 april

Geen viering

Zondag 9 april

Palmzondag

Tweede omhaling Broederlijk Delen bij het verlaten van de kerk.

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde familie Huybreckx-Vanlommel, Antoon Vlemmix en Francisca Huybreckx.

Gesticht jaargetijde Maria Kuppens, echtg. Antoon Beckers.

Bob Maesen en familie Maesen-Winters.

Alfons Vanhoudt en Petronella De Groot en familie.

Maandag 10 april

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 11 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 12 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 13 april

Witte Donderdag

19.00 u. viering  van Witte Donderdag te Boseind

Vrijdag 14 april

Goede Vrijdag

15.00 u. Kruisweg

19.00 u. viering kruishulde in het Centrum

week 15

Weeknummer: 15

CENTRUM

Donderdag 13 april

Witte Donderdag

19.00 u. viering  van Witte Donderdag te Boseind

 

Vrijdag 14 april

Goede Vrijdag

15.00 u. Kruisweg

19.00 u. viering kruishulde in het Centrum

Zaterdag 15 april

Geen viering

Zondag 16 april

Paasdag

Omhaling voor de kerk

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Felix Claes en Maria Cordens.

Gesticht jaargetijde Noots-Slechgten-Clercx.

Gesticht jaargetijde Jaak Verschaeken en Eliza Bloemen.

Gesticht jaargetijde Frans Evers.

Patricia Vansummeren.

Jaarmis Simon Theuwis-Bertha Ceysens, Jenny en Mia.

Mathilde Vanlitsenburg-Jan Alders en Pier Meekers.

Gerard Van Hout.

Zuster Christine Creemers en familie.

Maandag 17 april

Paasmaandag

11.00 u. Voor de overledenen

Louis Smits.

Dinsdag 18 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 19 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 20 april

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 21 april

09.30 u. Voor de overledenen

week 16

Weeknummer: 16

CENTRUM

Zaterdag 22 april

Geen viering

Zondag 23 april

Beloken Pasen

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Gust Kemps en Lena Claes en familie Kemp-Weckx en Claes Stevens.

Gesticht jaargetijde familie Willems-Barbieux en Charles Ostyn.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Jeanne en Marie-Louise Van Gool.

Maandag 24 april

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 25 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 26 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 27 april

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 28 april

09.30 u. Voor de overledenen

week 17

Zaterdag 29 april

Geen viering

Zondag 30 april

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Willem Kerkhofs en Maria Jannis.

6de zeswekenmis Mariette Lehaen.

Maandag 1 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 2 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 3 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 4 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 5 mei

09.30 u. Voor de overledenen

week 18

Weeknummer: 18

CENTRUM

Zaterdag 6 mei

Geen viering

Zondag 7 mei

11.00 u. Voor de parochie.

Jaarmis Martin Creemers.

Ter ere van Barmhartige Jezus, uit dankbaarheid.

 

Maandag 8 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 9 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 10 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 11 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 12 mei

09.30 u. Voor de overledenen

week 19

Weeknummer: 19

CENTRUM

Zaterdag 13 mei

Geen viering

Zondag 14 mei

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Hendrika Boonen en Jan Ruttens.

Gesticht jaargetijde Henri, Ron en Eliane Janssen en Maria Cools.

Gesticht jaargetijde Jules Balis en Kaatje Aerts.

Gesticht jaargetijde Elisa Driesen en Albert Claessen.

Jaak Joosten en Catho Vanhoudt, Jan Vanhout, Jacoba en Willem Joosten.

Pellens-Van Houdt en schoonzonen.

Albert Alders en echtg. Lena Geunes, dochter en schoondochter.

Maandag 15 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 16 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 17 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 18 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 19 mei

09.30 u. Voor de overledenen

week 20

Weeknummer: 20

CENTRUM

Zaterdag 20 mei

Geen viering

Zondag 21 mei

Eerste communieviering

Voorgeschreven collecte Wereldnoden.

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Leopold Swusten en familie Swusten-Smeets.

Gesticht jaargetijde Jozef Verduyckt en Helena Craeghs.

Gesticht jaargetijde Jozef Swinnen en Pauline Hoeks en Toine Janssen.

Bob Maesen en familie Maesen-Winters.

Familie Van Gool-Wouters.

Maandag 22 mei

Kruisdagen op de Grote Heide

Dinsdag 23 mei

Kruisdagen op de Grote Heide en het Herent

Woensdag 24 mei

Kruisdagen op de Grote Heide

Donderdag 25 mei

Geen viering

Vrijdag 26 mei

09.30 u. Voor de overledenen

week 21

Zaterdag 27 mei

Geen viering

Zondag 28 mei

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Peter Bloemen en Philomena Monten.

Jaarmis Frans Winters.

Uit dankbaarheid.

Maandag 29 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 30 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 31 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 1 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 2 juni

09.30 u. Voor de overledenen

week 22

Weeknummer: 22

CENTRUM

Zaterdag 3 juni

Geen viering

Zondag 4 juni

Vormselviering

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Pierre Timmers.

Gesticht jaargetijde Jan Theuwkens en Mathilde Verlinden.

Maandag 5 juni

Pinkstermaandag

11.00 u. Voor de overledenen

Dinsdag 6 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 7 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 8 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 29juni

09.30 u. Voor de overledenen

week 23

Zaterdag 10 juni

Geen viering

Zondag 11 juni

Dankviering vormelingen communicanten met aansluitend receptie.

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Noël Martin en Constance Borgerhoff.

Afgest. familie Maesen-Winters.

Henri Vansummeren.

Gerard Maes en Jaak en Maria Maes-Meuris.

Familie Joosten-Ballings.

Jan Umans en Jeanne Laukens.

Maandag 12 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 13 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 14 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 15 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 16 juni

09.30 u. Voor de overledenen

week 24

Weeknummer: 24

CENTRUM

Zaterdag 17 juni

Geen viering

Zondag 18 juni

Sacramentsprocessie in Sint-Huibrecht-Lille

Geen viering in deze kerk.

Maandag 19 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 20 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 21 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 22 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 23 juni

09.30 u. Voor de overledenen

week 25

Zaterdag 24 juni

Geen viering

Zondag 25 juni

Voorgeschreven collecte Noden van het Bisdom bij het verlaten van de kerk.

11.00 u. Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Jaarmis Eddy Morren en Rina Verlinden.

Jaarmis Jan Verlinden en Berb Veraa.

Jaarmis Jaak Bloemen-Vanhoof, zonen en schoondochter.

Ter ere van de H. familie.

Domien De Corte-Philomena Steemans.

Jaarmis Albert Bancken.

Snoeckx-Haesen en Magda Vandebroek en Lisette Winters.

Maandag 26 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 27 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 28 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 29 juni

09.00 u slotviering Pallieter

Vrijdag 30 juni

09.00 u slotviering Centrum

10.00 u slotviering en dankviering Herent

11.00 u slotviering Grote Heide

week 26

Weeknummer: 26

CENTRUM

Zaterdag 1 juli

Geen viering

Zondag 2 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde Henri Craeghs en Maria Claes.

Gesticht jaargetijde Martha Michiels, Jaak Baken en familie.

Gesticht jaargetijde Ballings.

Philomena Maesen.

Maandag 3 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 4 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 5 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 6 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 7 juli

09.30 u. Voor de overledenen

week 27

Weeknummer: 27

CENTRUM

Zaterdag 8 juli

Geen viering

Zondag 9 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde Pierre Jalon en Liza Bogaerts en kinderen Mia Jalon en Lei Jalon.

Gesticht jaargetijde echtg. Guillaume Eerdekens en Maria Hermans.

Gesticht jaargetijde Henri Beelen en Louisa Bormans en José Beelen.

Jaarmis Fernand Sleurs.

Alfons Vanhoudt en Petronella De Groot en familie.
Louisa Schuurmans-Henri Claes en afgestorvenen Claes-Schuurmans.

Maandag 10 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 11 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 12 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 13 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 14 juli

09.30 u. Voor de overledenen

week 28

Weeknummer: 28

CENTRUM

Zaterdag 15 juli

Geen viering

Zondag 16 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde Henri Winters en Eliza Schonkeren en Hendrik Winters en Elisabeth Alders.

Gesticht jaargetijde Hendrik Swusten en Jozefien Smolders, Pieter Swusten en Catharina Fransen.

Afgest. familie Maesen-Winters.

Maandag 17 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 18 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 19 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 20 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 21 juli

09.30 u. Voor de overledenen

week 29

Weeknummer: 29

CENTRUM

Zaterdag 22 juli

Geen viering

Zondag 23 juli

11.00 u. Pierre De Corte en Jeanne Van Gool.

Jos Van Werde.

Maandag 24 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 25 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 26 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 2 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 28 juli

09.30 u. Voor de overledenen

week 30

Weeknummer: 30

CENTRUM

Zaterdag 29 juli

Geen viering

Zondag 30 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jan Donckers.

Jaak Joosten en Catho Vanhoudt, Jan Vanhout, Jacoba en Willem Joosten.

Overleden van de familie Dumortier-Kringels.

Maandag 31 juli

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 1 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 2 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 3 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 4 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

week 31

Weeknummer: 31

CENTRUM

Zaterdag 5 augustus

Geen viering

Zondag 6 augustus

11.00 u. Gesticht jaargetijde Leo en Sibylle Vinken-Janssen en dochter Gerda.

Gesticht jaargetijde Carolina Ceulen.

Gesticht jaargetijde familie Poelmans-Theuwen-Meekers-Conings.

Gesticht jaargetijde Theo Dirikx en Jeanne Verlinden.

Gesticht jaargetijde Marcel Kellen en Louisa Vanderstraten, Germaine Kellen en Jef Maes.

Familie Schuurmans-Van Hoof, zonen, schoonzoon en schoondochter.

Jaarmis Louis Schevernels.

Ter ere van Sint-Jozef.

Maandag 7 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 8 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 9 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 10 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 11 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

week 32

Zaterdag 12 augustus

Geen viering

Zondag 13 augustus

11.00 u. Gesticht jaargetijde L. Slenders en P. Leyssen.

Maandag 14 augustus

avondmis in Lille

Dinsdag 15 augustus

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jean Baptist Raets en familie Claes.

Gesticht jaargetijde Jef en Jacqueline Swinnen-Laukens.

Gesticht jaargetijde Henri Bollen-Liza Duisters.

Gesticht jaargetijde Jan en Jeanne Umans-Laukens.

Gesticht jaargetijde Catje Van Baelen.

Jaarmis Martinus Bax en Jet Triki.

Gerard Beckers en Celie Kuppens, afgest. familie Beckers-Weltens en familie Kuppens-Van Lindt.

Woensdag 16 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 17 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 18 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

week 33

Weeknummer: 32

CENTRUM

Zaterdag 19 augustus

Geen viering

Zondag 20 augustus

11.00 u. Gesticht jaargetijde Louis Vrolix en Jeanne Fiten.

Familie Van Houdt-Van Gool, Pierre De Corte.

Familie Velghe-Mallet.

Maandag 21 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 22 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 23 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 24 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 25 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

week 34

Weeknummer: 34

CENTRUM

Zaterdag 26 augustus

Geen viering

Zondag 27 augustus

Voorgeschreven collecte: Christelijke op voeding bij het verlaten van de kerk.

11.00 u. Gerard Kuppens en Drika Bloemen, Michel en Pierre.

Josefien Alders, Jan Alders en Mathilde Vanlitsenburg.

Godfried Teuwen, familie Teuwen-Verlaak, familie Cuyvers-Verhoeven.

Jaarmis Kris Plessers.

Maandag 28 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 29 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 30 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 31 augustus

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 1 september

09.30 u. Voor de overledenen

week 35

Weeknummer: 35

CENTRUM

Zaterdag 2 september

Geen viering

Zondag 3 september

11.00 u. Gesticht jaargetijde Elise, Lei en Mia Jalon.

Gesticht jaargetijde Theodoor Giesbers-Marida Neeskens.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Uit dankbaarheid.

Maandag 4 september

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 5 september

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 6 september

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 7 september

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 8 september

09.30 u. Voor de overledenen

week 36

Weeknummer: 36

CENTRUM

Zaterdag 9 september

13.00 u. Huwelijk Sophie Coppemans en Chris Goelen.

u

Zondag 10 september

zingende kerk met aansluitend receptie.

11.00 u. Gesticht jaargetijde overledenen Bloemen-Monten.

Afgest. familie Maesen-Winters.

Albert Alders en echtg. Lena Geunes, dochter en schoondochter.

Jaarmis Guido Kwanten.

1ste zeswekenmis Jan Bloemen.

Jaarmis Mathieu Schreurs.

t.e.v. Sint Jozef.

Maandag 11 september

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 12 september

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 13 september

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 14 september

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 15 september

09.30 u. Voor de overledenen

week 37

Weeknummer: 37

CENTRUM

Zaterdag 16 september

Geen viering

Zondag 17 september

Geen viering landbouwdagen op de Grote Heide

Maandag 18 september

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 19 september

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 20 september

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 21 september

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 22 september

09.30 u. Voor de overledenen

week 38

Weeknummer: 38

CENTRUM

Zaterdag 23 september

14.00 u. Lindsy Leynen en Ricardo Verdonck

 

Zondag 24 september

11.00 u. Gesticht jaargetijde familie Ceysens-Donkers en zonen.

Gesticht jaargetijde Toine Donckers.

Gesticht jaargetijde familie Moonen.

Gesticht jaargetijde Albert Ceelen en Maria Vangerven.

Lenie Kwanten.

Jaak en Mieke Truyens-Fransen en dochter Madeleine en zoon Guido.

Familie Sacré-Van Gool.

Sint Odillia.

Lieve Theuwis, broertje Koen en papa Pierre.

Maandag 25 september

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 26 september

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 27 september

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 28 september

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 29 september

09.30 u. Voor de overledenen

week 39

Weeknummer: 39

CENTRUM

Zaterdag 30 september

geen viering

Zondag 1 oktober

11.00 u. Gesticht jaargetijde Theo Wijnen en Maria Vandebroek

Gesticht jaargetijde Maria Wijnen en Leopold Keunen.

Maandag 2 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 3 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 4 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 5 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 6 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

week 40

Weeknummer: 40

CENTRUM

Zaterdag 7 oktober

geen viering

Zondag 8 oktober

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jozef Buteneers.

Jaak Joosten en Catho Vanhoudt, Jan Vanhout, Jacoba en Willem Joosten.

Pastoor Jef Bloemen.

2de zesw. Jan Bloemen.

Mevrouw Mariëtte Lehaen en de afgestorvenen van de familie Jan en Anna Lehaen-Swennen.

Maandag 9 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 10 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 11 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 12 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 13 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

week 41

Weeknummer: 41

CENTRUM

Zaterdag 14 oktober

geen viering

 

Zondag 15 oktober

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jean Swinnen en Maria Meyskens

Jaarmis Philomena Maesen

Mathieu Meekers-Catharina Roozen.

Jaarmis Jan Deckers.
Jeanne Vanaerdewegh.

Uit dankbaarheid.

Maandag 16 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 17 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 18 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 19 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 20 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

week 42

Weeknummer: 42

CENTRUM

Zaterdag 21 oktober

geen viering

 

Zondag 22 oktober

Voorgeschreven collecte Pauselijke Missiewerken.

11.00 u. Gesticht jaargetijde Theodoor Theuwis en Françoise Moonen.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Edmond Van Gool en Domien De Corte.

Elisa Alders echt. Jozef Dalemans.

Jaarmis Tilleke Thewkens.

Jaarmis Albert Lenskens en Anna Crooymans.

Maandag 23 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 24 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 25 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 26 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 27 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

week 43

Weeknummer: 43

CENTRUM

Zaterdag 28 oktober

geen viering

Zondag 29 oktober

11.00 u. Gesticht jaargetijde familie Lenders.

Gesticht jaargetijde Noël Martin en Constance Borgerhoff.

Gesticht jaargetijde Anna Broekx en Guillaume Overath.

Gesticht jaargetijde Jozef Vankan en Maria Smets.

Gesticht jaargetijde Bruno Van Duynhoven en Maria Catharina Bomans -Anna Catharina Coenen en Michel Verhoeven en Theodoor.

Jaarmis Jaak en Maria Grobben-Gijbels en Michel.

Jaarmis Henri Bloemen.
Jozef Keunen en Julia Donckers, kinderen en schoonkinderen.

Maandag 30 oktober

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 31 oktober

Avondmis in Lille.

Woensdag 1 november

Allerheilligen

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jos Ballings, ouders en schoonouders.

Familie Maesen-Winters en Bob Maesen.

Familie Van Gool-Wouters en familie De Corte Steemans.

Gerard Maes.

Fernand Sleurs.

Familie Cuypers-Vandael en zoon Noël.

Jules en Suzanna Dumortier-Kringels, kinderen en schoonkinderen.

Donderdag 2 november

Allerzielen

11.00 u. Voor de overledenen

Vrijdag 3 november

09.30 u. Voor de overledenen

week 44

Weeknummer: 44

CENTRUM

Zaterdag 4 november

geen viering

 

Zondag 5 november

11.00 u. Gesticht jaargetijde overledenen familie Beckers, Kuppens, Vanlindt.

Jaarmis Helena Geuzens.

Jaarmis Leo Vaesen-Barbara Van Mierlo.

Mathieu Linsen en Fieneke Truyens.

Jaarmis Louis Cox en Betsy Dijsselbloem.

Maandag 6 november

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 7 november

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 8 november

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 9 november

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 10 november

09.30 u. Voor de overledenen

week 45

Weeknummer: 45

CENTRUM

Zaterdag 11 november

11.00 u. Gesticht jaargetijde Gerard Vandael en Anna Bancken.

Gesticht jaargetijde Albert Mulkens, Melanie Banken, Jos Mulkens, Pierre en Betty Van Samang.

Zondag 12 november

11.00 u. 3de zeswekenmis Jan Bloemen.

Overleden familie Elen, Jan, Trui, Rina en Agnes.

Dank H. Maria van Montserrat.

Maandag 13 november

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 14 november

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 15 november

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 16 november

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 17 november

09.30 u. Voor de overledenen

week 46

Weeknummer: 46

CENTRUM

Zaterdag 18 november

Geen viering

 

Zondag 19 november

Startviering eerste communicanten en vormelingen

Voorgeschreven collecte Kerkelijke opleidingen.

11.00 u. Gesticht jaargetijde Hendrik Thijs en Johanna Theunissen en Riet Thijs.

Jaarmis Drika Bloemen.

Mia, Thoke en Jef Truyens.

Jan Bloemen.

Marc Polet.

Dank H. Maria van Montserrat.

Maandag 20 november

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 21 november

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 22 november

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 23 november

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 24 november

09.30 u. Voor de overledenen

week 47

Weeknummer: 47

CENTRUM

Zaterdag 25 november

Geen viering

 

Zondag 26 november

11.00 u. Gesticht jaargetijde Theodoor Kuppens en Pauline Palmers.

Gesticht jaargetijde Josée Baken en Mathieu Valkenborgh.

Gesticht jaargetijde Louis Hermans.

Jaarmis Patricia Vansummeren.

Marie-Louise Van Gool.

Charles Meylaers en Peter, Patrick Sweetvaegher, Familie Meylaers-Baeken-Degroot, familie Van Broekhoven-Fonteyn.

Dank H. Maria van Montserrat.

Maandag 27 november

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 28 november

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 29 november

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 30 november

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 1 december

09.30 u. Voor de overledenen

week 48

Weeknummer: 48

CENTRUM

Zaterdag 2 december

Geen viering

 

Zondag 3 december

11.00 u. Gesticht jaargetijde Anna Franssen en Antonius Vissers.

Jan Umans en Jeanne Laukens.

Maandag 4 december

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 5 december

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 6 december

09.30 u. Fons,Lisa en Mariette Wallraf.

Donderdag 7 december

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 8 december

09.30 u. Voor de overledenen

week 49

Weeknummer: 49

CENTRUM

Zaterdag 9 december

Geen viering

 

Zondag 10 december

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jean-Baptist Raets en Bertha Claes.

Gesticht jaargetijde overledenen familie Bierkens-Ebers en Swinnen-Willekens.

Gesticht jaargetijde Maria Follon en Joannes Van Geloven.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Gerard Maes.

Jan Bloemen.

Jaarmis Jan Smeets.

Rita Thijs.

Pierre Theuwis, dochter Lieve en broertje Koen.

Maandag 11 december

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 12 december

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 13 december

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 14 december

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 15 december

09.30 u. Voor de overledenen

week 50

Weeknummer: 50

CENTRUM

Zaterdag 16 december

Geen viering

 

Zondag 17 december

Voorgeschreven collecte Welzijnszorg.

11.00 u. Jaak Joosten en Catho Vanhoudt, Jan Vanhout, Jacoba en Willem Joosten.

Marlies Eerlings en Driek Spooren

Maandag 18 december

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 19 december

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 20 december

schoolviering

Donderdag 21 december

schoolviering

Vrijdag 22 december

schoolvieringen

week 51

Weeknummer: 51

CENTRUM

Zaterdag 23 december

Geen viering

 

Zondag 24 december

4de zondag van de Advent.

11.00 u. Marc Sacré en Mon Van Houdt.

Jaarmis Jacoba Van Hoof-Bloemen, zonen en schoondochter.

Jaarmis Luc Croisiaux en Jeanne Hogers.

 

Maandag 25 december

Kerstdag

11.00 u. Gesticht jaargetijde Noël Martin, Constance Borgerhoff en familie.

Gesticht jaargetijde Cecillia Kuppens en Gerard Beckers en familie Kuppens-Van Lindt en familie Beckers;

Familie Maesen-Winters en Bob Maesen.

Ineke Vaesen en grootouders.

Jef Vosch, Michel Spooren-Minten en Thea Jutten.

Familie Dilissen-Driesen en familie Vanhees-Kums.

Mia Peeters.

Dinsdag 26 december

Tweede Kerstdag

Dinsdag 26 december

Tweede Kerstdag

11.00 u. Gesticht jaargetijde E.H. Jef Bloemen en familie Bloemen-Van Hoof.

Jaarmis Jaak Willems en Francisca Van Ende.

Louis Smits en Witold Swarz, Marriet Smit-Goedhart, Jan Verberne, Corrie Van der Hagen en Roman Motylski.

Woensdag 27 december

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 28 december

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 29 december

09.30 u. Voor de overledenen

week 52

Weeknummer: 52

CENTRUM

Zaterdag 30 december

Geen viering

Zondag 31 december

Feest H. Familie

11.00 u. voor de parochie

Maandag 1 januari

Nieuwjaar

11.00 u. voor de parochie

Dinsdag 2 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 3 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 4 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 5 januari

09.30 u. Voor de overledenen

2018

Gelukkig Nieuwjaar.

week 1

Weeknummer: 1

CENTRUM

Zaterdag 6 januari

Geen viering

Zondag 7 januari

Voorgeschreven collecte Kerk in Centraal Afrika

11.00 u. Voor de overledenen

Jaarmis Bob Maesen.

familie Vanderfeesten-Peeten.

Philomena Steemans.

Jan Bloemen.

Catho Vanhoudt en Jaak Joosten, Jacoba Joosten, Willem Joosten, Jan Vanhout.

Peter Bloemen en Philomena Monten, Istvan Krammerhoffer en Therésia Haasz.

Maandag 8 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 9 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 10 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 11 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 12 januari

09.30 u. Voor de overledenen

week 2

Weeknummer: 2

CENTRUM

Zaterdag 13 januari

Geen viering

 

Zondag 14 januari

Kerk is gesloten omwille van de elektriciteitswerken.

11.00 u Voor de overledenen (in het rusthuis, enkel voor de mensen die niet mobiel zijn! Beperkt aantal zitplaatsen.)

Maandag 15 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 16 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 17 januari

Geen viering

Donderdag 18 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 19 januari

09.30 u. Voor de overledenen

week 3

Weeknummer: 2

CENTRUM

Zaterdag 20 januari

Geen viering

 

Zondag 21 januari

Kerk is gesloten omwille van de elektriciteitswerken.

11.00 u Voor de overledenen (in het rusthuis, enkel voor de mensen die niet mobiel zijn! Beperkt aantal zitplaatsen.)

Maandag 22 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 23 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 24 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 25 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 26 januari

09.30 u. Voor de overledenen

week 4

Weeknummer: 4

CENTRUM

Zaterdag 27 januari

Geen viering

 

Zondag 28 januari

11.00 u Gesticht Jaargetijde Antoon Beckers echtg. Maria Kuppens.

Gesticht Jaargetijde Constance Borgerhoff en Noël Martin.

Jaarmis Gerard Kuppens.

Jaarmis Romailn Cuelemans.

Jaarmis Henri Vansummeren.

Laura Balis.

Maandag 29 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 30 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 31 januari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 1 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 2 februari

09.30 u. Voor de overledenen

week 5

Weeknummer: 5

CENTRUM

Zaterdag 3 februari

Geen viering

Zondag 4 februari

Lichtmis met vormelingen, eerste communicanten en pasgedoopten.

Na de viering receptie.

11.00 u Gesticht Jaargetijde Godfried Smits en Adriana Loenders.

Gesticht Jaargetijde Frans Vrijsen en Anna Vanhout.

Gesticht jaargetijde Henri Theuwis.

Familie Dilissen-Driesen en familie Vanhees-Kums.

Mia Vansummeren-Claes.

Jozef Coumans-Petronella Bollen, kinderen en schoonkinderen.

Familie Cuyvers-Timmers;

Yvan Heulsen.
Maria Hulsbosch ne Lambert Leyssen.

H. Familie

Maandag 5 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 6 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 7 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 8 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 9 februari

09.30 u. Voor de overledenen

week 6

Weeknummer: 6

CENTRUM

Zaterdag 10 februari

Geen viering

 

Zondag 11 februari

11.00 u Gesticht Jaargetijde Nelly Geunes.

Remi Velghe.

Bob Maesen.

Familie Truyens-Thys-Daniels.

6de zesw. Jan Bloemen.

Maandag 12 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 13 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 14 februari

Aswoensdag

09.30 u. viering met aswijding in het rusthuis.

19.00 u. viering verzorgd door de carnaval.

Donderdag 15 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 16 februari

09.30 u. Voor de overledenen

week 7

Weeknummer: 7

CENTRUM

Zaterdag 17 februari

Geen viering

Zondag 18 februari

Voorgeschreven collecte kerkopbouw in Vlaanderen bij het verlaten van de kerk.

11.00 u Gesticht Jaargetijde Sooi Willems.

Gesticht Jaargetijde Maria Kuppens, echtg. Antoon Beckers.

Gest.jgt.Frederic Vrolix en Francisca Bollen, kinderen Harry, Mathieu, Jean, Hubert, Leopold en Alice, kleinkinderen Freddy, Tom en Roel.

Jaarmis Josee Vanherk.

Theo Kuppens, Pieter Kuppens en Alda Verbakel.

Jaarmis Jet Triki en Tinus Bax.

Jaarmis Jozef Daelemans en Eliza Alders.

Albert Alders en echtg. Lena Geunes, dochter en schoondochter;

Maandag 19 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 20 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 21 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 22 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 23 februari

09.30 u. Voor de overledenen

week 8

Weeknummer: 8

CENTRUM

Zaterdag 24 februari

Geen viering

Zondag 25 februari

11.00 u Gesticht Jaargetijde Alfons Hanuset.

Gesticht Jaargetijde Marieke Vanhout, Jacobus Geuens en kinderen.

1ste zeswekenmis Julia Veestraeten.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Charel Cox, zoontje Ludo en kleinzoon Frankie.

Jaarmis Felix Biddeloo en Helena Molemans, Annie en Jan Biddeloo.

Jaak en Mieke Truyens-Fransen en dochter Madeleine en zoon Guido.

Maria Wouters en Edmond Van Gool.

Ter ere van Sint-Jozef.

Maandag 26 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 27 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 28 februari

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 1 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 2 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 9

Weeknummer: 9

CENTRUM

Zaterdag 3 maart

Geen viering

Zondag 4 maart

11.00 u Gesticht jaargetijde Frederik Brouwers, Jaak Dreesen en Liza Kinable.

Gesticht jaargetijde Jean Verhoeven en Christina Esch.

Gesticht jaargetijde Jaak Van Hout.

2de zeswekenmis Julia Veestraeten.

Jan Vanhout, Catho Vanhoudt en Jaak Joosten, Jacoba Joosten en Willem Joosten.

Maandag 5 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 6 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 7 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 8 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 9 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 10

Weeknummer: 10

CENTRUM

Zaterdag 10 maart

Geen viering

Zondag 11 maart

De kerk is dit weekend gesloten wegens werken.

Maandag 12 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 13 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 14 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 15 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 16 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 11

Weeknummer: 11

CENTRUM

Zaterdag 17 maart

Geen viering

Zondag 18 maart

Voorgeschreven collecte Broederlijk Delen.

Naamopgave initiatiesacramenten.

11.00 u. Gesticht jaargetijde Mietje Meus en Albert Renckens, Gerard Beckers en Celia Kuppens en familie Kuppens-Van Lindt en familie Beckers.

Gesticht jaargetijde familie Bloemen-Monten.

Gesticht jaargetijde familie Clerx Bon; T. Clerkx en M. Leva.

Gesticht jaargetijde Michel Tutelaars en Elisabeth Snoeckx.

Gesticht jaargetijde Constance Borgerhoff en Noël Martin.

Gesticht jaargetijde Jan Hermans en familie.

3de zeswekenmis Julia Veestraeten.

Edward Winderix.

Jaarmis Mia Vansummeren-Claes.

Jaarmis Antoine Vaesen.

Jaarmis Jan Pellens en Anna Van Houdt, Jef Janssenswillen-Mia Pellens en schoonzonen.

Jaarmis Mia Cox-Pieters Stevens en kinderen.

Maandag 19 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 20 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 21 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 22 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 23 maart

09.30 u. Voor de overledenen

week 12

Weeknummer: 12

CENTRUM

Zaterdag 24 maart

Geen viering

Zondag 25 maart

Tweede voorgeschreven collecte Broederlijk Delen.

Palmzondag

11.00 u.Gesticht jaargetijde Jet Vanderhoydonck en Maria Van Baelen.

Gesticht jaargetijde Jos Van Werde en Agnes Kellen.

4de zeswekenmis Julia Veestraeten.

Jaarmis Lotte Achten

Familie De Corte-Steemans.

Familie Van Tendeloo en overleden familieleden.

Maandag 26 maart

Boeteviering Basisschool Centrum

Dinsdag 27 maart

09.00 u. Boeteviering Basisschool Herent

14.30 u. Boeteviering met mogelijkheid tot ziekenzalving voor iedereen die dit wenst op het Boseind.

Woensdag 28 maart

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 29 maart

19.00 u. Dienst van Witte Donderdag

Vrijdag 30 maart

14.30 u. Kruisweg.

19.00 u. Dienst van Goede Vrijdag

Boeteviering.

Boeteviering met mogelijkheid tot ziekenzalving op dinsdag 27 maart 2018 om 14.30 uur in de kerk van Boseind.

week 13

Weeknummer: 13

CENTRUM

Zaterdag 31 maart

Geen viering

Zondag 1 april

Pasen

11.00 u. Gesticht jaargetijde Felix Claes en Maria Cordens.

Gesticht jaargetijde Leopold Keunen en Maria Wijnen.

Gesticht jaargetijde Theodoor Giesbers en Marida Neeskens en Helena Giesbers.

Gesticht jaargetijde Wouters-Evens.

5de zeswekenmis Julia Veestraeten.

Alfons Vanhoudt en Petronella De Groot en familie.

Jaarmis Simon Theuwis-Bertha Ceysens, Jenny en Mia.

Mathilde Vanlitsenburg-Jan Alders en Pier Meekers.

Peeters-Lamers.

Maandag 2 april

Tweede Paasdag

11.00 u. voor overledenen.

Dinsdag 3 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 4 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 5 april

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 6 april

09.30 u. Voor de overledenen

week 14

Weeknummer: 14

CENTRUM

Zaterdag 7 april

Geen viering

Zondag 8 april

BelokenPasen

11.00 u. Gesticht jaargetijde Huybrechts-Vanlommel, Antoon Vlemmix en Francisca Huybreckx.

Gesticht jaargetijde Maria Kuppens echtg. Antoon Beckers.

Gesticht jaargetijde Noots Slegten Clerx.

Gesticht jaargetijde Frans Evers.

6de zeswekenmis Julia Veestraeten.

1ste zeswekenmis Ghishele Kellen.

Maandag 9 april

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 10 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 11 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 12 april

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 13 april

09.30 u. Voor de overledenen

week 15

Weeknummer: 15

CENTRUM

Zaterdag 14 april

Geen viering

Zondag 15 april

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jaak Verschaeken en Eliza Bloemen.

Patricia Vansummeren.

Bob Maesen.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Jan Baxe en Catho Janssen.

Familie Cuypers-Vandael en zoon Noël.

Familie Van Tendeloo en overleden familieleden.

Maandag 16 april

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 17 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 18 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 19 april

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 20 april

09.30 u. Voor de overledenen

week 16

Weeknummer: 16

CENTRUM

Zaterdag 21 april

Geen viering

Zondag 22 april

11.00 u. Gesticht jaargetijde Gust Kemps en Lena Claes, Familie Kemps-Weckx en Claes-Stevens.

Gesticht jaargetijde familie Willems-Barbieux en Charles Ostyn.

Jeanne en Marie-Louise Van Gool.

Jaarmis Antoon Bollen-Maria Umans, Mia, Jan, Maurice.

Maandag 23 april

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 24 april

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 25 april

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 26 april

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 27 april

09.30 u. Voor de overledenen

Wijziging openingsuren centrum

Secretariaat: open op vrijdag van 13.30 u. tot 15.00 u.

Vormsel- en eerste communieviering:

De vormselvieringen zijn op Pinksteren om 9 uur op het Boseind voor het Boseind (22) en het Herent (9).

Om 11 uur in het Centrum voor het Centrum (14), Sint-Huibrechts-Lille (23) en de Grote Heide (15).

De eerste communievieringen zijn op 29 april op het Herent (23) om 9.30 uur.

Op 6 mei om 9 uur in Sint-Huibrechts-Lille (25) en om 11 uur in het Centrum (29).

Op Hemelvaart 10 mei om 9.30 uur op de Grote Heide (31) en om 11 uur op het Boseind (35).

week 17

Weeknummer: 17

CENTRUM

Zaterdag 28 april

Geen viering

Zondag 29 april

Festivalmis.

11.00 u. Gesticht jaargetijde Willem Kerkhofs en Maria Jannis

2de zeswekenmis Agnes Kellen.

Jaarmis Theo Van Baelen.

Maandag 30 april

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 1 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 2 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 3 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 4 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Wijziging openingsuren centrum

Secretariaat: open op vrijdag van 13.30 u. tot 15.00 u.

week 18

Weeknummer: 18

CENTRUM

Zaterdag 5 mei

Geen viering

Zondag 6 mei

Eerste communieviering

11.00 u. Jozef Coumans-Petronella Bollen, kinderen en schoonkinderen.

Maandag 7 mei

Kruisdagen (zie Grote Heide)

Dinsdag 8 mei

Kruisdagen (zie Grote Heide en Herent)

Woensdag 9 mei

Kruisdagen (zie Grote Heide)

Donderdag 10 mei

Hemelvaart (zie Grote Heide en Boseind)

Vrijdag 11 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Wijziging openingsuren centrum

Secretariaat: open op vrijdag van 13.30 u. tot 15.00 u.

week 19

Weeknummer: 19

CENTRUM

Zaterdag 12 mei

Geen viering

Zondag 13 mei

11.00 u. Gesticht jaargetijde Hendrika Boonen en Jan Ruttens.

Gesticht jaargetijde Henri, Ron en Eliane Janssen en Maria Cools.

Gesticht jaargetijde Eliza Driesen en Albert Claesen.

Bob Maesen.

Jaarmis Anna Van Houdt- Jan Pellens, dochter Mia en schoonzonen.

Albert Alders en echtg. Lena Geunes, dochter en schoondochter.

3de zeswekenmis Agnes Kellen.

Maandag 14 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 15 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 16 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 17 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 18 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Wijziging openingsuren centrum

Secretariaat: open op vrijdag van 13.30 u. tot 15.00 u.

Huwelijken

Zaterdag 12 mei: 13.45 uur: Centrum: Marjolein Schelmans en Jan Kauffmann.

Vrijdag 18 mei: 13.00 uur: Centrum: Stephanie Ramaekers en Nico Jansen.

Zaterdag 19 mei: 15.00 uur: Grote Heide Michelle Bloemen en Pieter-Jan Vandenreyken.

Zaterdag 19 mei: 14.00 uur: Sint-Huibrechts-Lille: Sanne Donné en Johny Kauffmann.

week 20

Weeknummer: 20

CENTRUM

Zaterdag 19 mei

Geen viering

Zondag 20 mei

Pinksteren

Vormselviering

Voorgeschreven collecte voor de wereldnoden bij het verlaten van de kerk.

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jules Balis en Kaatje Aerts.

Gesticht jaargetijde Leopold Swusten en familie Swusten-Smeets;

Gesticht jaargetijde Jozef Verduyckt en Helena Craeghs.

Gesticht jaargetijde Jozef Swinnen, Pauline Hoeks en Toine Janssen.

Familie Van Gool-Wouters.

Dilissen-Croonen en kinderen.

Maandag 21 mei

Pinkstermaandag

11.00 u. Voor de overledenen

Dinsdag 22 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 23 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 24 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 25 mei

09.30 u. Voor de overledenen

week 21

Weeknummer: 21

CENTRUM

Zaterdag 26 mei

Geen viering

Zondag 27 mei

zondag Heilige Drieeenheid

receptie na de viering

11.00 u. Dankviering vormelingen en eerste communicanten.

Frans Winters.

Maandag 28 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 29 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 30 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 31 mei

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 1 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Wijziging openingsuren centrum

Secretariaat: open op vrijdag van 13.30 u. tot 15.00 u.

week 22

Weeknummer: 22

CENTRUM

Zaterdag 2 juni

Geen viering

Zondag 3 juni

Geen viering, processie in Lille

Maandag 4 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 5 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 6 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 7 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 8 juni

09.30 u. Voor de overledenen

week 23

Zaterdag 9 juni

Geen viering

Zondag 10 juni

11.00 u. Voor de parochie.

Gesticht jaargetijde Pierre Timmers.

Gesticht jaargetijde Peter Bloemen en Philomena Monten.

Gesticht jaargetijde Jan Theuwkens en Mathilde Verlinden.

Gesticht jaargetijde Noël Martin en Constance Borgerhoff.

Bob Maesen en familie Maesen-Winters.

Henri Vansummeren.

Gerard Maes en Jaak en Maria Maes-Meuris.

Istvan Krammerhoffer en Terézia Haasz.

Frans Van Baelen en Jos Rens.

Maandag 11 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 12 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 13 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 14 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 15 juni

09.30 u. Voor de overledenen

week 24

Weeknummer: 24

CENTRUM

Zaterdag 16 juni

Geen viering

Zondag 17 juni

Voorgeschreven collecte voor de Noden van het Bisdom bij het verlaten van de kerk.

11.00 u. Voor de parochie.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

Domien De Corte en Philomena Steemans.

Jan en Jeanne Umans Laukens.

4de zeswekenmis Agnes Kellen.

Maandag 18 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Dinsdag 19 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Woensdag 20 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Donderdag 21 juni

09.30 u. Voor de overledenen

Vrijdag 22 juni

09.30 u. Voor de overledenen

week 25

Zaterdag 23 juni

Geen viering

Zondag 24 juni

Laatste weekend viering van pastoor Staf.

11.00 u. Gesticht jaargetijde Henri Beelen en Louiza Bormans en José Beelen.

Gesticht jaargetijde Pierre Jalon en Liza Bogaerts en kinderen Mia Jalon en Lei Jalon.

Jaarmis Albert Bancken.

Jaarmis Jaak Bloemen Van Hoof, zonen en schoondochter.

Familie Snoekx Haesen Vandebroek Magda en Winters Lisette.

Maandag 25 juni

geen viering

Dinsdag 26 juni

geen viering

Woensdag 27 juni

09.00 u. schoolviering Pallieter

Donderdag 28 juni

09.00 u. schoolviering Grote Heide

Vrijdag 29 juni

09.00 u slotviering Centrum

10.00 u slotviering Herent

week 26

Weeknummer: 26

CENTRUM

Zaterdag 30 juni

Geen viering

Zondag 1 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde Henri Craeghs en Maria Claes.

Gesticht jaargetijde Martha Michiels, Jaak Baken en familie.

Gesticht jaargetijde Ballings.

week 27

Weeknummer: 27

CENTRUM

Zaterdag 7 juli

Geen viering

Zondag 8 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde echtg. Guillaume Eerdekens en Maria Hermans.

Jan Vanhout, Catho Vanhoudt en Jaak Joosten en Jacoba Joosten, Willem Joosten.

week 28

Weeknummer: 28

CENTRUM

Zaterdag 14 juli

Geen viering

Zondag 15 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde Henri Winters en Eliza Schonkeren en Hendrik Winters en Elisabeth Alders.

Gesticht jaargetijde Hendrik Swusten en Jozefien Smolders, Pieter Swusten en Catharina Fransen.

Bob Maesen.

5de zeswekenmis Agnes Kellen.

week 29

Weeknummer: 29

CENTRUM

Zaterdag 21 juli

Geen viering

Zondag 22 juli

11.00 u. Pierre De Corte en Jeanne Van Gool.

week 30

Weeknummer: 30

CENTRUM

Zaterdag 28 juli

Geen viering

Zondag 29 juli

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jan Donckers.

Jacoba Joosten, Willem Joosten, Catho Vanhoudt, Jaak Joosten, Jan Vanhout

6de zeswekenmis Agnes Kellen.

week 31

Weeknummer: 31

CENTRUM

Zaterdag 4 augustus

Geen viering

Zondag 5 augustus

11.00 u. Gesticht jaargetijde Leo en Sibylle Vinken-Janssen en dochter Gerda.

Gesticht jaargetijde Carolina Ceulen.

Gesticht jaargetijde familie Poelmans-Theuwen-Meekers-Conings.

Gesticht jaargetijde L. Slenders en P. Leyssen.

Gesticht jaargetijde Theo Dirikx en Jeanne Verlinden.

Gesticht jaargetijde Marcel Kellen en Louisa Vanderstraten, Germaine Kellen en Jef Maes.

Gesticht jaargetijde Vinken-Janssen, Leo en Sibylle en Gerda Vinken.

Familie Schuurmans-Van Hoof, zonen, schoonzoon en schoondochters.
Jaarmis voor Louis Schevernels.

week 32

Zaterdag 11 augustus

Geen viering

Zondag 12 augustus

11.00 u.: Dankmis voor 60 jaar huwelijk van Jef en Irène Vaes-Clerix

Woensdag 15 augustus

11.00 u. Gesticht jaargetijde Jean Baptist Raets en familie Claes.

Gesticht jaargetijde Jef en Jacqueline Swinnen-Laukens.

Gesticht jaargetijde Henri Bollen-Liza Duisters.

Gesticht jaargetijde Jan en Jeanne Umans-Laukens.

Gesticht jaargetijde Catje Van Baelen.

Gerard Beckers en Celie Kuppens, afgest. familie Beckers-Weltens en familie Kuppens-Van Lindt.

week 33

Weeknummer: 32

CENTRUM

Zaterdag 18 augustus

Geen viering

Zondag 19 augustus

11.00 u. Gesticht jaargetijde Louis Vrolix en Jeanne Fiten.

Familie Van Houdt-Van Gool, Pierre De Corte.

Jaarmis Kris Plessers

week 34

Weeknummer: 34

CENTRUM

Zaterdag 25 augustus

Geen viering

Zondag 26 augustus

Voorgeschreven collecte: Christelijke op voeding bij het verlaten van de kerk.

11.00 u. Gerard Kuppens en Drika Bloemen, Michel en Pierre, Josfien Alders, Jan Alders, Mathilde Vanlitsenburg.

week 35

Weeknummer: 35

CENTRUM

Zaterdag 2 september

Geen viering

Zondag 3 september

11.00 u. Gesticht jaargetijde Elise, Lei en Mia Jalon.

Gesticht jaargetijde Theodoor Giesbers-Marida Neeskens.

Delphine Verlinden en schoonzoon Ludo Daniëls.

week 36

Weeknummer: 36

CENTRUM

Zaterdag 8 september

Geen viering

Zondag 9 september

11.00 u. Gesticht jaargetijde overledenen Bloemen-Monten.

Bob Maesen.

Jaak en Mieke Truyens-Fransen en dochter Madeleine en zoon Guido.

week 37

Weeknummer: 37

CENTRUM

Zaterdag 15 september

Geen viering

Zondag 16 september

Geen viering landbouwdagen op de Grote Heide

week 38

Weeknummer: 38

CENTRUM

Zaterdag 22 september

geen viering

Zondag 23 september

11.00 u. Gesticht jaargetijde familie Ceysens-Donkers en zonen.

Gesticht jaargetijde Toine Donckers.

Gesticht jaargetijde familie Moonen.

Gesticht jaargetijde Albert Ceelen en Maria Vangerven.

Lenie Kwanten.

Jaak en Mieke Truyens-Fransen en dochter Madeleine en zoon Guido.

Familie Sacré-Van Gool.

Albert Alders en echtg. Lena Geunes, dochter en schoondochter.

week 39

Zaterdag

Copyright © 2015

Created by P.C.