2017

gelukkig nieuwjaar

week 1

Zondag 8 januari 2017

Stichting: Jozef en Eliza Van Lindt

Segers Pieter en Jannis Elisabeth

Jaarmis Willy Janssen en Urbanus Janssen

Piet Vandael en Barbara Theunissen

Jeanne Schildermans vanwege de geburen

Samana:

Dinsdag 10 januari kernvergadering Samana om 19.30u. in OC “De Vranken”.

week 2

Zondag 15 januari 2017

Geen misviering

Dinsdag 17 jan.: St. Antonius viering om 10.00u.

  • Jozef Vaesen
  • Jozef Hendriks en Christina Vandael – Hubert Van de Kerkhof en Lena Joosten

Dinsdag 17 januari is het St. Antonius, de misviering is om 10.00u. en deze wordt opgeluisterd door het mannenkoor van Neerpelt-Centrum.

Na de misviering is het verkoop van de offergave in OC “De Vranken”.

Thuinhier (Volkstuin):

Donderdag 19 jan. om 19.00u. gaat de Nieuwjaarsreceptie door in OC “De Vranken”.

okra:

Vrijdag 20 jan. is het St. Theunis Kienen en kaarten in de voetbal kantine van “Herkol”.

De deuren gaan open om 13.00u.

Iedereen is van harte welkom. 

week 3

Zondag 22 januari 2017 om 09.30u.

Stichting: Willem Vanderfeesten – Anna Truyens

Henri Thijs –  Maria Vanderfeesten

Thijs Henri en Vlemminkx Elisabeth

Thijs Jaak en Thijs Gertruda

Adriaan Thijs vanwege de geburen

Tuinhier (Volkstuin):

Donderdag 19 jan. om 19.00u. gaat de Nieuwjaarsreceptie door in OC “De Vranken”.

Okra:

Vrijdag 20 jan. is het St. Theunis Kienen en kaarten in de voetbal kantine van “Herkol”.

De deuren gaan open om 13.00u.

Iedereen is van harte welkom.

week 4

Zondag 29 januari 2017 om 09.30u. Lichtmisviering

Gerard Plessers en Mieke Geers en zonen Guido en Gerard

Op zondag 29 januari is de Lichtmisviering voor de ouders en kinderen die vorig jaar gedoopt zijn en tevens voor de Vormelingen en Eerste communiekantjes.

Na de viering krijgen de ouders van de dopelingen het Engeltje met de naam van hun kindje mee om te bewaren.

week 5

Zondag 5 februari 2017

Geen misviering

Thuinhier:

Op dinsdag 07 februari is er een les met als thema “Vijvers” om 19.30u. in OC de Vranken.

week 6

Zondag 12 februari 2017

Stichting:  Loos Hubert en Vlemminkx Helena en Elisabeth

                   Vlemmix Jacobus en Loos Ida

  • Michel Paesen en Drika Lamers
  • Helena Peeten en Liliane Eerlingen

Samana:

Dinsdag 14 februari om 19.30u. Kernvergadering in de cafetaria van OC de Vranken.

 

week 7

Zondag 19 februari 2017

Geen misviering

week 8

Zondag 26 februari 2017

               

             Stichting: Jef Theunissen en Catho Plessers

                Stichting: Antoon Hoeben en Anna Timmermans

  • Adriaan Thijs vanwege de geburen
  • Jaarmis Henri Custers
  • Gerard Plessers – Mieke Geers en zonen Guido en Gerard

week 9

Zondag 05 maart 2017

Geen misviering

week 10

Zondag 12 maart 2017

10.30u.  Naamopgave en Kruisoplegging Vormelingen

Gesticht jaargetijde  E.H. Pastoor Pinxten

Gesticht jaargetijde  Theuwis HA en Thijs HA en Thijs M(Familie Theuwis – Thijs)

Gesticht jaargetijde  Fam. Pieter Plessers – Maria Swinnen

Gesticht jaargetijde  Fam. Jaak Plessers –  Gertruda Thijs

Arnold Plessers en Anna Hoeben

Michel Plessers

Andries Tasset - Lisa Iven en Lei Kerkhofs

Magda Fransen, Mariette Palmans, Jaak Fransen, Elise Hermens, Maarten Brebels, Willy Wouters.

Samana:

Kernvergadering op dinsdag 14 februari om 19.30u. in OC De Vranken.

week 11

Zondag 19 maart 2017

Geen misviering

Thuinhier Herent:

Zondag 19 maart Praktische snoeiles om 09.00u. bij Leo Brouwers.

week 12

Zondag 26 maart 2017 om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Hubert Beckers

Gesticht jaargetijde: Cuyvers Peter Gerard en Loos Josefien Maria

Gesticht jaargetijde: Cuyvers Henri en Loos Elisabeth en Cuyvers Cecile

Adriaan Thijs vanwege de geburen

Michel Paesen en Drika Lamers

Jan Van Baelen en Anna Claes

Rik van der Wielen

Jef Vaesen

Jaak Thijs

Jan Van Lindt en Lia Goossens

Herdenkingsviering Chel Hoeben

week 13

Zondag 2 april

Geen misviering

Samana:

Dinsdag 4 april om 14.00u. Paasbezinning in de “Vranken”

week 14

Zondag 9 april om 09.30u. Palmzondag

Gesticht jaargetijde: Jan, Frans, Alfons, Maria en Hendrika Vandael

Mia Geers en Familie Geers -Poelmans – Bollen

Paulus Cuyvers – Josephina Plessers en Familie

Okra:

Dinsdag 11 april lentefeest in de “Vranken” om 14.00u. voor de leden van okra.

week 15

Zondag 16 april

Geen misviering

week 16

Zondag 23 april  om 09.30u. Beloken Pasen

Gesticht jaargetijde: Fam. Swinnen – Palmans

Gesticht jaargetijde: E.H. Willem Swinnen en Jaak Swinnen

Gesticht jaargetijde: Paulus Vanbaelen en Maria Smits

Harrie Cools

Gerard Plessers – Mieke Geers en zonen Guido en Gerard

Rik Van der Wielen

Jaarmis Jef Plessers en Familie Plessers - Loos

ThuinHier:

Zondag 23 april “Dauwwandeling” vertrek aan de kerk om 06.45u.

week 17

Zondag 30 april

Geen misviering

Okra

okra-Herent had op 11 april haar jaarlijks Lentefeest.

Na een bezinningsmoment en enkele filmpjes die door een van onze leden werden gemaakt

werd het feestmaal opgediend.

Tussendoor werden de activiteiten van 2017 toegelicht.

Als ontspanning werd de film vertoond van onze fiets 3 daagse naar “Hoepertingen”.

Er was veel tijd voor een gezellige babbel en dat werd zeer op prijs gesteld.

Om 17.30u. gingen allen voldaan naar huis.

week 18

Zondag 07 mei

Geen misviering

Samana:

Dinsdag 9 mei Kernvergadering Samana in de de Vranken om 19.30u.

okra:

Woensdag 10 mei dag fietstocht naar de Plas in Kelchterhoef deze fietstocht is in samenwerking met okra-Limburg “Kallen Pedallen” vertrek aan de kerk.

okra Groot-Neerpelt en de Federatie Neerpelt:

Donderdag 11 mei Bedevaart naar “Kortenbos”: vertrek om 08.30u. aan de kerk. 

week 19

Zondag 14 mei

Eerste communieviering

09.30u. Gesticht jaargetijde: Fam. Theuwis – Thijs

Gesticht jaargetijde: Geers Theodoor en Swinnen Maria en kinderen

Gesticht jaargetijde: Afgest. Fam. Geers – Poelmans

Gesticht jaargetijde: Hendrik Swinnen en Cecilia Vlemmix

Adriaan Thijs en Regina Swinnen

week 20

Zondag 21 mei

Geen misviering

Dinsdag 23 mei (Kruisdagen) 18.30u.

Landelijke Gilde:

Op dinsdag 23 mei om 18.30u.

Naar jaarlijkse gewoonte is er in de week van de kruisdagen een viering die wordt

verzorgt door de Landelijke Gilde en het zangkoor van de federatie.

Na de viering is er nog even een gezellig samenzijn achter in de kerk.

Iedereen is welkom.

Thuinhier:

Dinsdag 23 mei is er een vergadering in de Vranken om 19.30u.

Thema: Grasonderhoud, een zwaardere klus dan je denkt. 

week 21

Zondag 28 mei om 09.30u.

Harrie Cools

Michel Paesen en Drika Lamers

Gerard Plessers – Mieke Geers en zonen Guido en Gerard

Lisa Iven – Andries Tasset en Lei Kerkhofs

Fam. Beliën – Bergs en Danny Dingenen en Willy Janssen

Hendrik Spooren en Johanna Vanhout en Familie

Jaarmis Jaak Plessers

week 22

Zondag 4 juni Pinksteren.

Geen viering in het Herent wel is er de Vormselviering voor het Herent en Boseind.

Deze viering heeft plaats in de kerk van het Boseind om 09.00u.

week 23

Zondag 11 juni.

Geen misviering

week 24

Zondag 18 juni.

Geen misviering: Alleen mis om 09.30u. in St. Huibrechts Lille: Sacramentsprocessie.

week 25

Zondag 25 juni: 09.30u.

Jan Theuwis en familie

Jaarmis E.H. Jef Hoydonkx

Door Vandael en Gerard Kesters

Jaarmis Ida Theunissen

Jaarmis Jan Cuyvers en Madeleine Van Asten

Jaarmis Gertruda Thijs en familie

Herdenkingsviering Claudio Pietro Fanelli

Herdenkingsviering Tony Hurkmans

okra: Morgen maandag 26 juni vertrekt okra met 24 leden op 3 daagse naar Lanklaar.

Zij vertrekken aan de kerk om 09.00u.

week 26

Zondag 2 juli  om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Overleden weldoeners van de parochie.

Jan Spooren en Maria Schildermans en Familie

Jaarmis Gerard Hoeben

week 27

Zondag 9 juli

Geen misviering

week 28

Zondag 16 juli om 09.30u.

Harrie Cools

Michel Paesen en Drika Lamers

Fam. Dilissen - Driesen

week 29

Zondag 23 juli

Geen misviering

week 30

Zondag 30 juli om 09.30u.

Jaarmis Henri Jannis

week 31

Zondag 06 augustus.

Geen misviering

week 32

Zondag 13 augustus om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Dina Cuyvers.

Voor O.L. Vrouw uit dank

Maria Swinnen, Henri Swinnen en Hendrika Peeten

week 33

Zondag 20 augustus.

Geen misviering

week 34

Zondag 27 augustus om 09.30u.

Michel Paesen en Drika Lamers

Henri Jannis – Ida Theunissen en Familie

okra-Herent:

Op woensdag 30 aug. is er een cursus ‘Veilig (elektrische) fietsen in groep’ om 14.00u.

in OC ‘De Vranken’

Deze cursus is gratis maar wel inschrijven.

week 35

Zondag 3 september.

Geen misviering

week 36

Zondag 10 september om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Afgest. Fam. Vandael Frans en Simons Louisa

Jaarmis Alfons Vandael

Door Vandael en Gerard Kesters

Jozef Vaesen

week 37

Zondag 17 september.

Geen misviering

week 38

Zondag 24 september om 09.30u.

Jan Van Baelen en Anna Claes

Jozef Van Lindt & Lia Goossens

okra:

Vrijdag 22 sept: Kaart en kiennamiddag in de kantine van Herkol om 13.30u.

week 39

Zondag 01 oktober

Geen misviering

week 40

Zondag 08 oktober om 09.30u.

Michel Paesen en Drika Lamers

Fam. Vlemmix -Huybreckx en Conjaerts Maria en Bon

Lei Kerkhofs en Andries Tasset – Lisa Iven

Fam. Janssen – Aerts, Willy Beliën en Willy Janssen

Dries en Liesbeth Celis

week 41

Zondag 15 oktober om 09.30u.

Geen viering.

week 42

Zondag 22 oktober om 09.30u.

Gesticht jaargetijde:  Paulus Cuyvers en Josefien Plessers

Gesticht jaargetijde:  Cuyvers Arnold en Bastiaans Christina

Harrie Cools

Fam. Dilissen – Driesen

Gerard Plessers – Mieke Geers en zonen Guido en Gerard

Henri Jannis -Ida Theunissen en Familie

Henri Geers en Elisa Poelmans en Mia Geers

Albert Schoolmeesters en Maria-Louis Leempoels

Mariette Palmans

week 43

Zondag 29 oktober

Geen misviering

Woensdag 1 november Allerheiligen om 09.30u.

Gerard Beckers & Cecile Kuppens en familie

Jan Kuppens & Ida Paesen en zoon Michel

Michel Plessers

Nand Peeters en Truike Severens.

week 44

Zondag 05 november Ontmoetingszondag okra om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Jan Vanchaze en Catho Janssenswillen

Gesticht jaargetijde: Afgest. Familie Grieten – Vlemmix

Overleden leden van okra Mie Naus en Mia Dries

okra:

Op zondag 5 nov. is onze jaarlijkse ontmoetingszondag.

We beginnen met een eucharistieviering waar onze overleden leden van 2017 worden herdacht.

Daarna is er een gezellig samenzijn in de cafetaria van OC “De Vranken”.

week 45

Zondag 12 november.

Geen misviering

week 46

Zondag 19 november om 09.30u.

Startviering Eerste Communie en Vormelingen

Geen intenties

week 47

Zondag 26 nov.

Geen Misviering

okra:

Op zondag 5 nov. had onze jaarlijkse ontmoetingszondag plaats.

Na de Eucharistieviering die in het teken stond van de Senioren en onze overleden leden werden herdacht vond er een gezellig samenzijn plaats met koffie en vlaai in de cafetaria van

OC “De Vranken”.

week 48

Zondag 03 december om 09.30u.

Michel Paesen en Drika Lamers

Jaarmis Henri Kwanten en Mia Royackers

Op zondag 3 december is er verkoop van speculaas na de misviering.

Deze verkoop wordt gedaan door het Filipijnen comité.

week 49

Zondag 10 december.

Geen misviering

Samana:

Dinsdag 12 december kernvergadering om 9.30u. in OC “De Vranken”.

Woensdag 13 december Kerstfeest voor de leden in OC “De Vranken”.

week 50

Zondag 17 december om 09.30u.

Geen intenties

week 51

Zondag 24 december

Geen misviering.

Maandag 25 december Kerstmis om 09.30u.

Gerard Plessers – Mieke Geers en zonen Guido en Gerard.

Fam. Kwanten - Deblier

week 52

Zondag 31 december om 09.30u.

Geen intenties.

2018

gelukkig nieuwjaar

week 1

Zondag 7 januari

Geen misviering.

week 2

Zondag 14 januari om 09.30u.

Gesticht Jaargetijde: Jozef en Eliza Van Lindt

                                  Pieter Segers en Elisabeth Jannis

Piet Vandael en Barbara Theunissen

Michel Paesen en Drika Lamers

Willy en Urbanus Janssen

 

Woensdag 17 januari St. Theunis om 09.30u.

Jozef Vaesen

Jozef Hendriks en Christina Vandael – Bert Van de Kerkhof en Helena Joosten

week 3

Zondag 21 januari

Geen misviering

week 4

Zondag 28 januari om 09.30u. Lichtmisviering

Gesticht Jaargetijde: Willem Vanderfeesten – Anna Truyens

Gesticht Jaargetijde: Henri Thijs –  Maria Vanderfeesten

Gesticht Jaargetijde: Henri Thijs en Elisabeth Vlemmix

Gesticht Jaargetijde: Jaak Thijs en Gertruda Thijs

Gerard Plessers & Mieke Geers en zonen Guido en Gerard.

week 5

Zondag 04 februari:

Geen misviering

week 6

Zondag 11 februari om 09.30u:

Gesticht jaargetijde: Hubert Loos en Helena en Elisabeth Vlemmix

                                 Jacobus Vlemmix en Ida Loos

Elisabeth Thijs en zonen Johan en Mathy

Elisa Dilissen – Driesen

week 7

Zondag 18 februari:

Geen misviering

week 8

Zondag 25 februari om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Jef Theunissen en Catho Plessers

Gesticht jaargetijde: Antoon Hoeben en Anna Timmermans

Michel Paesen en Drika Lamers

Jaarmis Ida Paesen – Jan Kuppens en zoon Michel

Michel Plessers

Jaarmis Lena Peeten

Jaarmis Anna Hoeben en Arnold Plessers

week 9

Zondag 04 maart

Geen misviering

okra:

Bestuursvergadering op donderdag 01 maart om 09.30u. in OC “De Vranken”.

Kaarten en kienen op vrijdag 02 maart om 13.30u. in de kantine van “Herkol”.

week 10

Zondag 11 maart om 09.30u. Naamopgave en Kruisoplegging Vormelingen.

Gesticht jaargetijde: E.H. Pastoor Pinxten

Gesticht jaargetijde: Fam. Pieter Plessers – Maria Swinnen

Gesticht jaargetijde: Theuwis HA en Thijs HA en Thijs M(Familie Theuwis – Thijs)

Gesticht jaargetijde: Fam. Jaak Plessers –  Gertruda Thijs

Paulus  Cuyvers en Josephina Plessers en Familie

Samana: Kernvergadering op dinsdag 13 maart

week 11

Zondag 18 maart

Geen misviering

ThuinHier:

Vrijdag 16 maart om 19.30u. Kruisboogschieten in Willem Tell Eksel.

week 12

Zondag 25 maart: Palmzondag om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Hubert Beckers

Gesticht jaargetijde: Peter Gerard Cuyvers en Josefien Maria Loos

Gesticht jaargetijde: Henri Cuyvers en Elisabeth Loos en Cecile Cuyvers

Jan Van Baelen en Anna Claes

Jan Vanlindt en Lia Goossens

Albert Vanchaze en Elisa Aerts

Jozef Vaesen en Terere van St. Jozef

Magda Fransen, Marjet Palmans, Jaak Fransen en Eliza Hermans, Maarten Brebels en Willy Wouters

Jaak Thijs

Gerard Plessers en Mieke Geers en zonen Guido en Gerard

Samana:

Woensdag 28 maart om 14.00u. in OC “De Vranken” Paasbezinning.

week 13

Zondag 1 april: Pasen

Geen misviering wel op de Grote Heide om 09.30u.

en in het Centrum om 11.00u.

week 14

Zondag 8 april: Beloken Pasen om 09.30u.

Dit is onze Paasviering en wordt de Paaskaars gewijd.

Het zangkoor van de Grote Heide luistert deze op.

Jan, Frans, Alfons, Maria en Hendrika Vandael

Herdenkingsviering Catho Ramaekers

okra:

Op donderdag 8 april Lentefeest in OC ‘De Vranken’

week 15

Zondag 15 april:

Geen misviering

week 16

Zondag 22 april om 09.30u.:

Gesticht jaargetijde: Lambertus Swinnen – Ursula Palmans

Gesticht jaargetijde: E.H. Willem Swinnen en Jaak Swinnen

Gesticht jaargetijde: Paulus Vanbaelen en Maria Smits

Michel Paesen en Drika Lamers

Jaarmis Jef Plessers en fam. Plessers -Loos en Loos - Vlemmix

 

Thuinhier: Les over aardbeien kweken op dinsdag 24 april om 19.30u. in OC “De Vranken”.

week 17

Zondag 29 april om 09.30u.: Eerste Communie

okra Lentefeest:

Na een mooie Paasbezinning werden er enkele filmverslagen getoond van de activiteiten uit 2017 en daarna werd het genieten van een lekkere maaltijd en gezellig samenzijn.

week 18

Zondag 06 mei.

Geen misviering

Dinsdag 08 mei om 19.00u.

Deze viering staat in teken van de kruisdagen en wordt verzorgd door de LG.

week 19

Zondag 13 mei om 09.30u.

Gesticht Jaargetijde: Geers Theodoor en Swinnen Maria en kinderen

Gesticht Jaargetijde: Afgest. Fam. Geers – Poelmans

Gesticht Jaargetijde: Hendrik Swinnen en Cecilia Vlemmix

Fam. Beliën – Bergs , Danny Dingenen en Willy Janssen

Elisa Aerts en Albert Vanchaze

Fam. Thijs -Vlemmix en kinderen & Jaarmis Adriaan Thijs

week 20

Zondag 20 mei Pinksteren.

Vormselviering in de kerk van het Boseind samen met de Vormelingen van het Herent.

Deze viering is om 09.00u.

week 21

Zondag 27 mei om 09.30u.

Michel Paesen en Drika Lamers

Toon Spooren

Gerard Plessers en Mieke Geers en zonen Guido en Gerard

Jaarmis Hendrick Spooren en Johanna Vanhout en Familie.

Jan Cuyvers en Madeleine Van Asten

Herdenkingsviering Henny Rottier

week 22

Zondag 03 juni.

Geen misviering.

In St. Huibrechts Lille is er om 09.30u. misviering (Dankviering)

met aansluitend de Sacramentsprocessie.

week 23

Zondag 10 juni.

Geen misviering.

week 24

Zondag 17 juni om 09.30u.

Dankviering Vormelingen en eerste Communicanten.

Door Vandael en Gerard Kesters

Jaarmis Jan Kuppens & Ida Paesen en zoon Michel

Jaarmis Tony Hurkmans

Jan Severens

week 25

Zondag 24 juni.

Geen misviering

Uitstap Samana 5 juni 2018

Dit jaar stond de uitstap van Samana in het teken van Kermis in de sfeer van 1920 !!

Om 12u30 stond iedereen klaar en reden we met de bus richting Hilvarenbeek.

We belandden in een prachtig decor en dat decor nam ons allen mee terug in de tijd van de spiegeltenten en de kermis uit 1920.

De gastdame vertelde vol passie allerlei anekdotes en liet ons kennis maken met de attracties van die tijd.

We deden ons tegoed aan suikerspinnen, wafels en poffertjes.

Entertainmentmuseum SOET en VERMAECH en dat hebben we geweten, we waren weer even 18 jaar.

De fijne uitstap werd afgesloten met een lekkere maaltijd moe en voldaan keerden we huiswaarts.

Een geslaagde dag!

week 26

Weeknummer: 26

Editie: 3511 – KERK & Leven Neerpelt

HERENT

Zondag 01 juli om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Overleden weldoeners van de parochie.

Elisa Aerts en Albert Vanchaze

Jaarmis Jan Spooren en Maria Schildermans en Familie

Jan Theuwis en familie

Henri Jannis en Ida Theunissen en familie

Jaarmis Truda Thijs

Andries Tasset en Elisa Iven en Lei Kerkhofs

Herdenkingsviering Zjang Cuyvers

week 27

 

Weeknummer: 27

Editie: 3511 – KERK & Leven Neerpelt

HERENT

Zondag 08 juli.

Geen misviering

 

week 28

Weeknummer: 28

Editie: 3511 – KERK & Leven Neerpelt

HERENT

Zondag 15 juli om 09.30u.

Godfried Dilissen – Driesen

Toon Spooren

 

week 29

 

HERENT

Zondag 22 juli.

Geen misviering

 

week 30

 

HERENT

Zondag 29 juli om 09.30u.

Michel Paesen en Drika Lamers

 

week 31

 

HERENT

Zondag 05 augustus.

Geen misviering

 

 

week 32

 

HERENT

Zondag 12 augustus om 09.30u.

Gesticht jaargetijde: Dina Cuyvers.

Albert Vanchaze en Elisa Aerts

 

week 33

Zondag 19 augustus.

Geen misviering

 

week 34

Zondag 26 augustus om 09.30 uur

Geen intenties

 

week 35

Zondag 2 september.

Geen misviering

 

week 36

Zondag 9 september om 09.30 uur

Gesticht jaargetijde: afgest. fam. Frans Vandael en Louisa Simons

Gesticht jaargetijde: Maria Vandael en Hendrika Vandael

Door Vandael en Gerard Kesters

Fons Vandael

Jan Vanbaelen en Anna Claes

Henri Jannis en Ida Theunissen en familie

Toon Spooren

Jozef Vaesen

 

week 37

Zondag 16 september

Geen misviering

 

week 38

Zondag 23 september om 09:30 uur

Michel Paesen en Drika Lamers

Rik Vanderwielen

Jan Vanlindt en Lia Goossens

 

 

week 39

Zondag 30 september

Geen misviering

 

week 40

Zondag 07 oktober

Fam. Janssen - Aerts Willy Beliën en Willy Janssen

 

week 41

Zondag 14 oktober

Geen misviering

 

 

week 42

Zondag 21 oktober om 09:30u.

Gesticht jaargetijde: Paulus Cuyvers en Josefien Plessers

Gesticht jaargetijde: Arnold Cuyvers en Christina Bastiaans

Toon Spooren

 

week 43

Zondag 28 oktober

Geen misviering

 

week 44

Donderdag 1 november: 09.30u. Allerheiligen

tevens herdenkingsviering voor onze overledenen van dit jaar.

Gerard Beckers en Cecile Kuppens

 

Zondag 4 nov.: 09.30u. Seniorenviering okra

Gesticht jaargetijde: Jan Vanchaze en Catho Janssenswillen

Gesticht jaargetijde: Afgest. Familie Grieten – Vlemmix

Overleden leden van okra Henri Vandeweyer – Toon Spooren en Zjang Cuyvers

Jozef Vaesen

Marjet Palmans

 

 

 

week 45

Zondag 11 november

Geen misviering

 

 

week 46

Zondag 18 november om 09.30u. Startviering 1ste Communiekantjes en Vormelingen

Fam. Dilissen - Driesen

 

 

week 47

Zondag 25 november

Geen misviering

 

week 48

Zondag 2 december om 09.30u.

Geen intenties

 

week 49

Zondag 9 december.

Geen misviering

 

week 50

Zondag 16 december om 9.30u.

3de zondag van de advent: omhaling Welzijnszorg.

Henri Kwanten en Mia Royackers

 

 

week 51

Zondag 23 december.

Geen misviering.

Dinsdag 25 december Kerstmis 09.30u.

René en Miriam Kwanten

Toon Spooren

Fons Plessers

Gerard Plessers, Mieke Geers en zonen

De Kerstviering wordt opgeluisterd door het zangkoor van Boseind en Lille.

 

 

Copyright © 2015

Created by P.C.